Božićni koncert u organizaciji Općine Lekenik

U utorak, 20. prosinca 2022. godine održan je Božićni koncert u organizaciji Općine Lekenik. Koncert je održan u prostoru Osnovne škole Mladost, Lekenik. Namijenjen je svim žiteljima Općine Lekenik, a uz izvedbe kulturno-umjetničkih društava, nastupala su djeca Dječjeg vrtića Lekenik. Svojim raznolikim izvedbama, djeca srednje odgojno-obrazovne skupine, starije odgojno-obrazovne skupine i odgojno-obrazovne skupine s programom ranog učenja engleskog jezika, ugrijala su srca publike i izmamila im osmijeh na lice.

Sve je bilo ispunjeno pozitivnim emocijama, dječjim smijehom i razigranošću, nadamo se da smo dali doprinos blagdanskoj čaroliji i vrlo smo ponosni na veliki interes obitelji za ovakav način druženja i radost djece, te se nadamo da ćemo i u budućnosti njegovati ovu tradiciju.

Svima želimo još jednom da Vam ovo Božićno razdoblje bude ispunjeno veseljem, mirom i dobrotom. Želimo da jedni drugima poklonite ono najdragocjenije, a to je zajedničko vrijeme.

Od srca sretan Božić i uspješna nova 2023.godina!!!!

Tekst pripremila odgojiteljica u programu ranog učenja engleskog jezika Nataša Kadić