Podjela slikovnica predškolarcima

Polazak u školu važan je trenutak u životu svakog djeteta. Djeca Dječjeg vrtića Lekenik, koja od jeseni, odlaze u školu i započinju novo razdoblje svog djetinjstva već su se prigodnim završnim priredbama oprostila od vrtića. No, za ispraćaj i uspomenu na vrtić, 14. lipnja posjetili su ih i načelnik Općine Lekenik Ivica Perović te ravnateljica Narodne knjižnice i čitaonice Lekenik Snježana Pokorny te im zajedno s ravnateljicom Dječjeg vrtića Lekenik Ivom Šegović, prigodno podijelili slikovnice. Djeca su prošetala po crvenom tepihu na kraju kojeg su im načelnik g. Perović,  ravnateljica knjižnice gđa. Snježana te ravnateljica vrtića gđa. Iva poželjeli sreću i uspjeh u školi te puno novih prijateljstava i radosti.

Ivona Brodarić, odgojiteljica mješovite skupine