Posjet Osnovnoj školi Mladost

Još jedan posjet naše djece pred polazak u školu organiziran je u suradnji ravnatelja OŠ Mladost Igora Rožić, naše ravnateljice Ive Šegović, pedagoginje Lucije Vinković i  odgojiteljica iz skupina Lavići i Smiley.

Veseli mališani radosno, ponosno i smjelo koračali su prema svom budućem svakodnevnom odredištu OŠ Mladost. Topli doček ravnatelja škole Igora Rožić i učiteljice 4. razreda Leone izmamio je osmijehe na lica naših vrtićanaca.

Djeca su upoznata s prostorom škole, učionicama, zbornicom, velikim i malim predprostorom kao i  blagovaonicom gdje su počašćeni  ukusnim ručkom.

Školska djeca u čast dobrodošlice pripremila su nekoliko recitacija i pjesmica, ali i pokazali nekoliko taekwondo vježbica za nove prijatelje.

Naši vrtićanci su pak ravnatelju i učiteljici Leoni pripremili i uručili crteže koje su sami nacrtali i izradili.

Fotografije posjeta pokazuju radost naših mališana.

Tekst pripremila

Odgojiteljica Ana Lončar