Predstava „Idemo u zoološki vrt“

Dana 19. listopada 2022. godine naš Dječji vrtić Lekenik posjetio je klaun Čupko iz kazališta „Dječja čarobna scena“. Izveo je veselu i edukativnu predstavu pod nazivom „Idemo u zoološki vrt“ za mlađu mješovitu odgojno-obrazovnu skupinu, srednju mješovitu odgojno-obrazovnu skupinu, stariju odgojno-obrazovnu skupine, odgojno-obrazovnu skupinu s ranim učenjem engleskog jezika i za odgojno-obrazovne skupine programa predškole van redovitog programa.

Na veseli i duhoviti način, kroz pjesmu i igru Čupko je upoznao djecu sa životinjama zoološkog vrta: lavom, slonom, majmunom i žirafom. Djeca su aktivno sudjelovala u predstavi pjevajući njegove pjesme „Čupko, čupko, klaun to sam ja! Čupko, čupko, mene svatko zna!“.

Za lijepo ponašanje i sudjelovanje u predstavi svako dijete na dar je dobilo glazbeni CD s pjesmama koje je napisao i izveo klaun Čupko.

Tekst pripremila odgojiteljica Lana Gagić.