<

Poštovani roditelji, skrbnici, SOS mame,

rezultati upisa objavljeni su pod kodnim brojevima koji su djetetu dodijeljeni prilikom predaje zahtjeva. Ako ste ove godine prvi put predali zahtjev za upis u Dječji vrtić Lekenik, kodni broj Vam je poslan poštom (i počinje brojem 2022). Ako ste zahtjev za upis djeteta u Dječji vrtić Lekenik predali u nekoj od prethodnih pedagoških godina, tada ste prilikom predaje zahtjeva zaprimili kodni broj i rezultati su objavljeni pod tim (starim) kodnim brojem.

U slučaju da ste izgubili Potvrdu o dodijeljenom kodnom broju, molim Vas da se na mail adresu vrtic.lekenik.upisi@gmail.com javite i u mailu navedete djetetove podatke (ime, prezime, datum rođenja) kako bih Vam proslijedila scan Potvrde o dodijeljenom kodnom broju. U tom slučaju, mail adresa s koje nam se javljate mora biti ona koju ste ove godine unijeli na e-Upisima.

Hvala na razumijevanju!

Marina Antunović,

pedagoginja u Dječjem vrtiću Lekenik

OBAVIJEST O REZULTATIMA UPISA DJECE U DJEČJI VRTIĆ LEKENIK ZA PEDAGOŠKU GODINU 2022.-2023..pdf