Predstava „Snježna staza“- Mak teatar

Dana  01.12.2021 u naš vrtić u goste nam je došao Mak teatar  sa svojom predstavom „Snježna staza“ koja je izvedena  uz poštivanje svih epidemioloških mjera.

Djeca su bila uzbuđena  čekajući  početak predstave. U predstavi se pojavio sveti Nikola koji je sa sobom poveo i Krampusa, simbol „zločestog“. Budući da su u vrtiću sva djeca dobra, poveo je sa sobom samo dobrog Krampusa. S  velikim oduševljenjem i  radošću u predstavi  su uživala i mlađa i starija djeca, pozorno su je gledali i aktivno sudjelovali u njoj.

Zagrebački Mak teatar ispričao je priču o svetom Nikoli koji  čudom  vadi darove iz velike čizme i uz veselog Krampusa zabavlja  djecu trikovima i pjesmom.  Događanje je završilo zajedničkom  pjesmom  „Kad si sretan“.

Komentari djece:

Koliko poklona  ima ovaj sveti Nikola.

Kako je smiješan ovaj Krampus.

Sretna sam što je sveti Nikola došao u naš vrtić.

Krampus je bio smiješan kada je rekao da okitimo semafor.

Mene je strah Krampusa, njega ne volim , ali ovaj je bio zabavan .

Sveti Nikola voli čiste čizmice, onda ostavi puno poklona.

Pripremila: Lana Gagić, odgojiteljica

Galerija slika predstave „Snježna staza“- Mak teatra