Nekoliko riječi o našem dječjem vrtiću

Dječji vrtić Lekenik djeluje od 1995.godine. Od početka do 2011.godine vrtić je bio u sastavu SOS dječjeg sela Hrvatska. Nakon što je općina Lekenik preuzela sva osnivačka prava zahvaljujući pojedincima, a posebno načelniku općine, gospodinu Ivici Peroviću, dječji vrtić postaje dio lokalne zajednice, koja je danas nezamisliva bez predškolske ustanove.

• Centralni objekt u ulici Hermanna Gmeinera 1 u Lekeniku (Tri odgojno-obrazovne skupine)

• Područni objekt u ulici Hermanna Gmeinera 2 u Lekeniku (Jedna Odgojno-obrazovna skupina u prostoru Narodne knjižnice i čitaonice)

• Područni objekt u ulici Zagrebačka 25b u Lekeniku (Jedna Odgojno-obrazovna skupina u prostoru Osnovne škole „Mladost“)

• Produčni objekt u ulici Zagrebačka 66 u Lekeniku (Jedna odgojno-obrazovna skupina)